Щоденні знижки до 70%, тільки в нас!
  • 100% безпечна доставка без звернення до кур'єра
  • FoodSynergy – заощаджуйте за допомогою купонів
  • Модні страви, заощаджуйте сьогодні до 35%.

Правила, Умови та Положення

Платформа FoodSynergy– сучасний інноваційний маркетплейс з широким вибором продуктів харчування та готових страв з доставкою додому. Ми відрізняємося високим рівнем сервісу, чіткими та прозорими Правилами, Умовами та Положеннями роботи. Ознайомитись з Правилами обробки персональних даних Платформою FoodSynergy, Ви можете тут.
 
Платформа FoodSynergy містить та надає повну інформацію про те, хто постачальник продуктів харчування, їжі та товарів народного споживання. У своїй діяльності ми гарантуємо безпеку всіх транзакцій на нашій Платформі. Конфіденційність Платформи FoodSynergy гарантує можливість захисту своїх прав споживачами і продавцями. Платформа FoodSynergy працює та організовує діяльність на підставі та в повній відповідності всіх норм та вимог законодавства України.

 
Порівнюючи Платформу FoodSynergy з аналогічними платформами продуктів харчування та готових страв, ми маємо наступні переваги: ​
  • пропонуємо широкий вибір продуктів харчування та готових страв від кращих виробників та ресторанів з усіх міст України.
  • пропонуємо ціни на продукти харчування такі самі, як і на полиці супермаркету, де збирають для Вас замовлення.
  • гарантуємо високу якість продукції та швидку доставку додому, у будь-якому великому місті та передмісті.
  • працюємо у повній відповідності до вимог законодавства України, що забезпечує безпеку та впевненість покупцям та продавцям.

 
Правила, умови та Положення роботи сайту FoodSynergy є гарантією проведення законних операцій на Платформі відповідно із законодавством України та в інтересах споживачів та продавців. Платформа FoodSynergy є однією з безпечних платформ для придбання продуктів харчування та готових страв в Україні.

Ми чекаємо на Вас. Приєднуйтесь!
                                                                                           

 
Олександра Шелест
Олександра Шелест

Копирайтер FoodSynergy. 1 статей Починаючи з 8 January 2023

З FoodSynergy розкриєте зі мною нові горизонти у сфері кулінарії.

Коментарі - Правила, Умови та Положення

    Погано           Добре


Далі

Назад