Щоденні знижки до 70%, тільки в нас!
  • 100% безпечна доставка без звернення до кур'єра
  • FoodSynergy – заощаджуйте за допомогою купонів
  • Модні страви, заощаджуйте сьогодні до 35%.

Обробка персональних даних

Для кращого розуміння Вами умов обробки персональніх даних, ознайомтеся, будь ласка, з визначенням термінів (понять), що використовуються в ній, а саме:Обробка персональних даних

 
Власник персональних даних - юридична особа, яка визначає мету обробки персональних даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки.
 
Розпорядник персональних даних - юридична особа, якій власником персональних даних надано право обробляти ці дані від імені.
 
Онлайн-платформа: веб-сайт https://foodsyn.com

Платформа FoodSynergy надає послуги, залучаючи підрядників та партнерів.

Обробка - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, оновлення, використання та розповсюдження (поширення, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням Онлайн-платформи.

1. ОСОБЛИВІ УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ Обробка персональних даних
 
Власником Ваших персональних даних є FoodSynergy за винятком випадків, передбачених у цьому пункті.

У разі надання Вами своїх персональних даних з метою реєстрації на Платформі FoodSynergy або в мобільному додатку FoodSynergy виступає як Розпорядник персональних даних, оскільки є власником таких даних, обробляє дані, які Ви надаєте.

Умови цієї Політики не поширюються на обробку Ваших персональних даних під час реєстрації на Платформі FoodSynergy або в мобільному додатку FoodSynergy. У цьому випадку обробка Ваших персональних даних здійснюється відповідно до Політики конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю FoodSynergy.
2. НАДАННЯ УГОДИ НА ОБРОБКУ ДАНИХ Обробка персональних даних

Надаючи FoodSynergy свої персональні дані за допомогою електронних форм, розміщених на Онлайн-платформі, або надаючи їх іншим способом, Ви даєте свою згоду на обробку таких даних відповідно до умов цієї Політики та цілей, встановлених у ній. Здійснюючи реєстрацію на Онлайн-платформі, цим Ви підтверджуєте, що ознайомилися з цією Політикою та погоджуєтесь з нею.

3. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ДЛЯ FOODSYNERGY Обробка персональних даних

Ми починаємо обробляти Ваші персональні дані тільки після ознайомлення Вас з цією Політикою та надання Вам згоди на обробку Ваших даних. Початком обробки персональних даних є момент натискання кнопки "ПІДПИШИСЯ", при реєстрації на Онлайн-платформі.

4. РЕЄСТРАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ Обробка персональних даних

Ваші персональні дані, які необхідновказати для створення Вашого особистого профілю на Онлайн-платформі:
  • номер мобільного телефону
  • електронна пошта (email)
  • ім'я, прізвище, місто
  • дата народження
  • адресу доставки.

Одночасно наголошуємо, що факт реєстрації на нашій Онлайн-платформі є підтвердженням того, що Ви досягли 18-річного віку та маєте повну правоздатність та дієздатність!

 
5. ПІДСТАВИ І МЕТА ОБРОБКИ Обробка персональних даних

На вказаний Вами номер мобільного телефону будуть надходити SMS-повідомлення для підтвердження реєстрації на Онлайн-платформі FoodSynergy і буде надсилатися сервісних повідомлень при наданні послуг. Додатковий номер телефону може стати в нагоді на випадок, якщо ми не зможемо зв'язатися з Вами за основним номером.

З метою дотримання вимог законодавства у сфері реалізації та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, нам необхідно отримувати від Вас підтвердження досягнення Вами повноліття, з цією метою FoodSynergy може додатково проводити обробку даних про дату Вашого народження.

Поінформуємо Вас, що в залежності від версії Онлайн-платформи, Ви повинні будете вказати Вашу електронну пошту, оскільки на вказаний Вами email надійде лист із підтвердженням реєстрації, в якому буде вказано Ваш пароль. Як правило, при заміні пароля для входу в обліковий запис на Онлайн-платформі Вам не потрібно вказувати будь-які дані, але враховуючи версію Онлайн-платформи, Ви зможете змінити пароль, вказавши email, оскільки саме на email адресу надійде лист – підтвердження такої зміни.

На Вашу електронну пошту надходитимуть повідомлення про акції та знижки від магазинів та ресторанів на продукти харчування та готову їжу.

З метою забезпечення якості обслуговування FoodSynergy здійснює аудіозапис/запис телефонних розмов фахівців нашого сервісу з Вами на електронний носій та використовує результати записів, у тому числі як докази. Аудіозапис/запис телефонних розмов з представниками нашого сервісу може бути використаний у кожному конкретному випадку як самим FoodSynergy, так і компетентними державними органами, судом, адвокатами.
Обробка персональних даних
 
Правовою основою обробки вищеперелічених персональних даних є укладання угоди з послуг, які надає Платформа FoodSynergy. Более подробная информация содержится на сайте верховной рады Украины, закон Украины "О защите персональных данных"
Обробка персональних даних
 
Геннадій Маренко
Геннадій Маренко

Копирайтер FoodSynergy. 1 статей Починаючи з 8 January 2023

Відвідайте зі мною FoodSynergy для чудових рецептів та статей про їжу.

Коментарі - Обробка персональних даних

    Погано           Добре


Далі

Назад